Отзывы о компании Феерия Ароматов
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМарина Ю.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІрина П.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЛюбовь Д.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮлия Л.
Дякую за якісну олію
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮрій К.
Все супер, дякую
Рекомендую) - Сделка на маркетплейсе Prom.uaТанасій Л.
Крекери воняли милом. Мабуть зберігалися коло миючих засобів.
- Комментарий продавца
Доброго дня!
Дякуємо, що написали. Нам дуже шкода, що печиво мало сторонній запах. У нас продукти зберігаються окремо від побутової хімії, тож подібна ситуація не могла статися на складі. Можливо, під час транспортування на пошті посилка їхала поруч із товарами побутової хімії, через що міг з’явитися запах.
Ми обов’язково звернемо увагу на це, щоб подібне не повторювалось. Дякуємо, що повідомили 💛
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВалентин Г.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнна Г.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнастасія Я.
Продавець просто чудовий,відправили все швидко. Продукти дуже смачні,рекомендую!
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук)
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлена Г.
