Отзывы о компании Феерия Ароматов
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергій Г.
Все чудово, як і завжди ))
- Комментарий продавца
Дякуємо)
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaИгорь М.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталія К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІрина К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaПокупатель
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОксана Д.
Замовляла 2 види арахісової пасти - обидві не смачні. Також замовляла капучино з амарето - смачне.
Скляні банки з арахісовим маслом гарно запакували. Пачка з капучино не мала додаткового пакування.- Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Жаль, що арахісові пасти Вам не смакували. Будемо старатись збільшувати асортимент цих товарі ще смачнішими та оригінальними рідновидами)
- Комментарий продавца
- Наталя К.
Все як завжди супер, рекомендую 👍
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaПоліна С.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaПолуциганов В.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАндрій Г.
