Отзывы о компании Феерия Ароматов
- Бойко О.
Швидко та смачно!
Дякую!- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук❤️ Чекаємо на Вас знову! З повагою, Феєрія Ароматів
- Комментарий продавца
- Ірина В.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaКатерина Б.
Дякую!Замовляю не вперше.Все як завжди супер!
- Комментарий продавца
Дякуємо дуже за покупку і позитивний відгук!
- Комментарий продавца
- Тетяна Г.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергій К.
Після замовлення залишилися лише чудові враг
- Комментарий продавца
Дякуємо дуже за покупку і позитивний відгук!
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлег Д.
- Покупатель
Дякуємо, отримали своє замовлення Новою поштою за два дні, коробка була добра, але в середині сама бляшанка з олією дуже пом'ята. Якщо це уцінка, треба попереджати.
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук! Ми обов'язково приймемо це до уваги і будемо ставати ще краще! Приносимо вибачення за незручність
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaкотова татьяна
- Татьяна Р.
Рекомендую!
- Покупатель
Все просто супер!
- Комментарий продавца
Дякуємо дуже за покупку і позитивний відгук!
- Комментарий продавца
