Шматочки тунця в олії Diamir Atun En Aceite De Girasol 1кг (Італія)
Представляємо вам чудовий делікатес, шматочки тунця в олії Diamir Atun En Aceite De Girasol. За рахунок нової технології консервації смак тунця максимально зближений до свіжого продукту. Його виготовляє відома іспанська промисловість морепродуктів під назвою Diamir.
Це виробництво — це бренд номер 1 в Іспанії, а також є основним брендом на багатьох європейських ринках. Шматочки тунця в соняшниковій олії мають ніжний смак і є низькокалорійним продуктом харчування. Багатий на Омега-3 — поліненасичені жирні кислоти, які в нашому організмі не синтезуються, а надходять лише з їжею. Цей товар ви можете використовувати до улюбленої страви, що буде дуже витончено і смачно виглядати. Також ідеальне поєднання до салату або на закуску. Тунець герметично запакований у реторт-пакет, який є альтернативою консервним банкам.

*Характеристика, комплектація та зовнішній вигляд упаковки можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diamir |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 1 г |
| Вид риби | Тунець |
| Упаковка | Реторт-пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Вид продукції | консервування риба |
- Ціна: 255,64 ₴








