Кава в зернах Melitta Bella Crema La Crema 250 г Німеччина
Кава Melitta BellaCrema La Crema - це унікальна композиція найкращих, ретельно відібраних зерен арабіки (100%). Середній ступінь обсмажування, який використовується під час смаження, робить його ідеальним для гурманів, які люблять «чорне» з трохи м'якшим смаком, ніж у випадку з класичним еспресо. Це також може бути дуже хорошою основою для молочних напоїв, таких як капучіно або лате. Як і будь-який продукт із серії BellaCrema, кава Melitta Bella Crema La Crema утворює чудову густу піну на чашці, яка є кульмінацією її сенсаційного смаку та вишуканого аромату.
У порівнянні зі злегка гіркими зернами робусти, сорти арабіки мають винятково ніжний і м’який смак. Інтенсивний аромат кави BellaCrema пояснюється чистотою суміші.
Специфікація:
Склад: арабіка 100%
Ступінь обсмаження: 6/10
Вміст кофеїну: 5/10


*Характеристика, комплектація та зовнішній вигляд упаковки можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melitta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Без кофеїну | Ні |
| Вага | 250 г |
| Вид кави | Арабіка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Ступінь обсмаження | Середня |
| Тип упаковки | Герметичний пакет із клапаном |
| Форма випуску | Зерновий |
- Ціна: 144,90 ₴











