Відгуки про компанію Феєрія Ароматів
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергій Г.
Все чудово, як і завжди ))
- Коментар продавця
Дякуємо)
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaИгорь М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталія К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПокупець
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОксана Д.
Замовляла 2 види арахісової пасти - обидві не смачні. Також замовляла капучино з амарето - смачне.
Скляні банки з арахісовим маслом гарно запакували. Пачка з капучино не мала додаткового пакування.- Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук. Жаль, що арахісові пасти Вам не смакували. Будемо старатись збільшувати асортимент цих товарі ще смачнішими та оригінальними рідновидами)
- Коментар продавця
- Наталя К.
Все як завжди супер, рекомендую 👍
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПоліна С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПолуциганов В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрій Г.
