Відгуки про компанію Феєрія Ароматів
- Бойко О.
Швидко та смачно!
Дякую!- Коментар продавця
Дякуємо за відгук❤️ Чекаємо на Вас знову! З повагою, Феєрія Ароматів
- Коментар продавця
- Ірина В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaКатерина Б.
Дякую!Замовляю не вперше.Все як завжди супер!
- Коментар продавця
Дякуємо дуже за покупку і позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Тетяна Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергій К.
Після замовлення залишилися лише чудові враг
- Коментар продавця
Дякуємо дуже за покупку і позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлег Д.
- Покупець
Дякуємо, отримали своє замовлення Новою поштою за два дні, коробка була добра, але в середині сама бляшанка з олією дуже пом'ята. Якщо це уцінка, треба попереджати.
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук! Ми обов'язково приймемо це до уваги і будемо ставати ще краще! Приносимо вибачення за незручність
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaкотова татьяна
- Татьяна Р.
Рекомендую!
- Покупець
Все просто супер!
- Коментар продавця
Дякуємо дуже за покупку і позитивний відгук!
- Коментар продавця
