Відгуки про компанію Феєрія Ароматів
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлег Д.
- Покупець
Дякуємо, отримали своє замовлення Новою поштою за два дні, коробка була добра, але в середині сама бляшанка з олією дуже пом'ята. Якщо це уцінка, треба попереджати.
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук! Ми обов'язково приймемо це до уваги і будемо ставати ще краще! Приносимо вибачення за незручність
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaкотова татьяна
- Татьяна Р.
Рекомендую!
- Покупець
Все просто супер!
- Коментар продавця
Дякуємо дуже за покупку і позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВиктрр Б.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПокупець
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСвітлана Н.
- Вікторія Я.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНиколай В.
